Menu
Your Cart

Чизми


Модел: 820-3186B
Детски водоотпорни зимски чизми за сезоната која следи.Достапни во розева и црна варијанта..
1,240ден. 1,550ден.
Модел: 820-3186P
Детски водоотпорни зимски чизми за сезоната која следи.Достапни во розева и црна варијанта..
1,240ден. 1,550ден.
Модел: 3112-3187B
Детски зимски чизми Comfyx 3112-3187 погодни за секакви временски услови.Гумиран рапав ѓон и гумирана ткаенина кои овозможуваат нормално движење на дожт и снег.Големини: 31, 32, 33,  34, 35..
920ден. 1,150ден.
Модел: 3112-3187G
Детски зимски чизми Comfyx 3112-3187 погодни за секакви временски услови.Гумиран рапав ѓон и гумирана ткаенина кои овозможуваат нормално движење на дожт и снег.Големини: 31, 32, 33,  34, 35..
920ден. 1,150ден.
Модел: 3112-3187N
Детски зимски чизми Comfyx 3112-3187 погодни за секакви временски услови.Гумиран рапав ѓон и гумирана ткаенина кои овозможуваат нормално движење на дожт и снег.Големини: 31, 32, 33,  34, 35..
920ден. 1,150ден.
Модел: X-5/2941
Нова зимска колекција на чизми Unisex МоделГолемини од 36 до 44Бои: Тегет, Сива, Црна, Кафеава ..
1,160ден. 1,450ден.
Runway X-Step Boots Runway X-Step Boots
Најбаран -20 %
Модел: x-6/2942
Нова зимска колекција на чизми Unisex Модел..
1,240ден. 1,550ден.
Прикажани 1 до 20 од 20 (1 страни)