Menu
Your Cart

Шипки за справи


Модел: 1509
Оваа рачка за pull down крива ќе ви помогне да ги дефинирате вашите мускули на едноставен начин. Изработена е од челик кој ќе ви овозможи поголема трајност на истата. ..
1,750ден.
Модел: 801
Со ова јаже за трицепси со еден крај ќе ги тонирате и денифирате вашите трицепси кои може да изгледаат како никогаш досега. Изработено од високо квалитетни материјали го прават ова јаже издржливо и удобно додека вежбате...
500ден.
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)