Menu
Your Cart

Справи за стомачни


Ab Rolller - Тркало за стомачни мускули Ab Rolller - Тркало за стомачни мускули
Најбаран
Модел: 2463
Фитнес аб ролерeрот делува како ваш личен тренер за фитнес -ви помага да постигнете видливи резултати на вашите стомачни, да согорувате калории, да градите мускули и да ја подобрите целокупната издржливост. Со вежбање на фитнес ролерот ги зајакнувате и тонирате не само стомачните мускули туку и рамо..
900ден.
Модел: 2313
ЕМС (Електрична стимулација на мускулите) преку стимулација на струја, директно испраќа сигнал до мускулите и го промовира движењето на мускулите. Овој стимулатор помага во тонирање, затегнување и зацврстување на колковите и задникот. Се што треба да направите е да го наместите на вашето тело и да г..
650ден.
Клупа за стомачни Клупа за стомачни
Најбаран
Модел: 29/29
Справа кој што секој еден сака да ја поседува дома лесно скоплива и пренослива клупа за стомачни мускули.Сакате да дојдете брзо и едноставно до совршени стомачни мускули во домашни услови, а не знаете како? Решението го имаме ние а тоа е клупата за стомачни мускули. Самата конструкција на справ..
5,000ден.
Модел: 1528
Ултра широк ролер за стомачни.Ролерот е со вграден отпор и со рачки за да си помогнете за резултатите од вежбите.Ролерот има внатрешен кинетички мотор. Ултра-широката шара на тркалата нуди стабилност при вежбањето.Рачките се отстрануваат за лесно складирање...
1,500ден.
Модел: 1514
Напредниот систем на тело Gold's Gym ABS е најбрзиот, најлесниот начин да стигнете до посакуваната форма на вашите стомачни.Овој револуционерен дизајн исто така ги тонизира бутовите и рацете.Прилагодлив отпор до 45 кг.Лесно можете да го персонализирате тренингот за да одговара на вашето те..
850ден.
Модел: 87
Оваа справа за оформување на стомачните мускули ќе ви помогне да ги оформите и истакнете вашите стомачни мускули.  Се вклопува во сечиј дом и на секое место. Само со неколку минутно вежбање дневно ќе дојдете до максималните резултати кои само овој производ може да ви ги овозможи. Стимулира..
2,000ден.
Прикажани 1 до 9 од 9 (1 страни)