Menu
Your Cart

Фитнес аксесоарис


Модел: 2480
Со движењата на овој диск за обликување на струкот, ќе ги стопи вишокот на маснотии во телото, ќе ги истенчи половината, бутот и колковите за да даде совршен изглед на телото. Кога стоите на таблата, долниот диск останува на место додека горниот диск може слободно да ротира. Ги зајакнува мускулите н..
900ден.
Модел: 2527
Ролер за масажа М3Ролерот е иновативен уред што го користат спортисти за сегментално компресирање и истегнување на мускулите, и е многу ефикасен во лекување на болка во мускулите и точки на активирање, како и за превентивни цели. Со 9 терапевтски оски за леснотија кон насочување на повеќето мускулни..
500ден.
Модел: 2547
За да извршите вежба за тонирање на бицепс со Powerball, застанете или седете со раката испружена и свиткана до лактот, формирајќи помалку од агол од 90 степени со вашето тело. Навиткајте ја раката кон градите и завртете го Powerball во насока спротивно од стрелките на часовникот, користејќи го згло..
650ден.
Finger Resistance Band Grip Strength - Ластик за прсти Finger Resistance Band Grip Strength - Ластик за прсти
Најбаран
Модел: 2543
Можете да ја подобрите јачината на зафатот со вежбање на прстите со овој опсег за отпорност на прсти. Вежбањето со рака е идеално за оние кои се активни во спортот кои се потпираат пред се на нивната моќност. Качување по карпи, гимнастика и кревање тегови се некои од спортовите за кои е потребна сил..
100ден.
Модел: 2506
Фитнес чеканот е совршен за сите љубители на вежбањето, од почетници  па се до напредни спортисти.Фантастична алатка за обука за тренинг на целото тело што ја зголемува силата, издржливоста и координацијата.Оптималниот зафат кој го има фитнес чеканот спречува лизгање додека вежбате.Одличен..
7,300ден.
Модел: 2505
Фитнес чеканот е совршен за сите љубители на вежбањето, од почетници  па се до напредни спортисти.Фантастична алатка за обука за тренинг на целото тело што ја зголемува силата, издржливоста и координацијата.Оптималниот зафат кој го има фитнес чеканот спречува лизгање додека вежбате.Одличен..
5,800ден.
Модел: 2504
Фитнес чеканот е совршен за сите љубители на вежбањето, од почетници  па се до напредни спортисти.Фантастична алатка за обука за тренинг на целото тело што ја зголемува силата, издржливоста и координацијата.Оптималниот зафат кој го има фитнес чеканот спречува лизгање додека вежбате.Одличен..
4,800ден.
Модел: 2503
Фитнес чеканот е совршен за сите љубители на вежбањето, од почетници  па се до напредни спортисти.Фантастична алатка за обука за тренинг на целото тело што ја зголемува силата, издржливоста и координацијата.Оптималниот зафат кој го има фитнес чеканот спречува лизгање додека вежбате.Одличен..
3,400ден.
Модел: 2387
Единствена и стилска паметна нараквица за часовници. Лесен и убав дизајн кој е погоден и за мажи и за жени. Мери ПритисокМерач на отчукувања на срцетоМерач на чекориМерач на калорииМерач на квалитет на сон и трајење на вашиот сонАлармBluetooth поврзувањеКомпатибилност- Andorid и IOSUSB полначИз..
700ден. 1,450ден.
Модел: 2195
Дали Вашите раци и рамења се во форма ? Не можете да најдете вежби кој ке Ви помогне да ги обликувате ? Не трошете време и пари на различни справи решението за Вас е WONDER ARMS-Total Arm Workout System дизејниран специјално за вежбање. WONDER ARMS-Total Arm Workout System работи на принцип на ..
600ден.
Модел: 1890
ФИТНЕС ТОПКА ЗА БАЛАНС BOSU BALL е погодена за аеробни вежби и балансирање. Плочата може да се користи на два начина - подлогата нагоре или надолу. Сето ова нуди голем избор на вежби. ФИТНЕС ТОПКА ЗА БАЛАНС BOSU BALL придонесува за развој на координацијата на движењата, биланс,  сила и брзи..
5,500ден.
Модел: 881
       --- Димензии --- *Дијаметар: 34cmПенестиот цилиндар со тридимензионалната шара со различни форми ги копира движењата на рацете на терапевт при масажа. Дизајниран за "trigger point"  терапија - со притисок врз одредени точки ја ослободува тензијата на мускулите, с..
550ден.
Waist Twisting Disc Waist Twisting Disc
Најбаран
Модел: 1633
 --- Димензии ---                                                                --- Матријал ---Дијаметар: 24cm      &n..
400ден.
Прикажани 1 до 24 од 39 (2 страни)