Menu
Your Cart

Слабеење


Модел: 1760
Cellulite Waist појас за облкување наменет да ги сокрие вишокот на килограми во пределот на половината и да ви даде облик каков што посакувате.Достапен во S/M, L/XL и XXL/3XL големина..
350ден.
Модел: 2480
Со движењата на овој диск за обликување на струкот, ќе ги стопи вишокот на маснотии во телото, ќе ги истенчи половината, бутот и колковите за да даде совршен изглед на телото. Кога стоите на таблата, долниот диск останува на место додека горниот диск може слободно да ротира. Ги зајакнува мускулите н..
900ден.
Модел: 2744
Let's Slim гаќички со кои веднаш ќе ја добиете посакуваната форма и линија на колковите и ќе изгледате привлечно во секоја облека.Достапни во крем и црна варијанта Големини S, M, L и XL...
850ден.
Модел: 1845
Висококвалитетниот дишечки микрофибер со златно светкава површина, е направен со уникатната технологија на безшевни зони, која се користи во Julie France Body Shapers.  Редовната колекција е дизајнирана да лежи на женската природна мускулна структура со различни нивоа на цврста компресија за оп..
500ден. 700ден.
Модел: 102
Како до идеална линија без дијети,вежбање и гладување?Тоа можете да го постигнете со PRESENT SILHOUETTE мидерот! Да така е,можете да изгледате цврсто и затегнато со помош на овој мидер за тело. Овој мидер ја обликува и зацврстува вашата фигура од под градите до колената а притоа ..
399ден. 799ден.
Модел: ZH-01-920/1859
Една универзална големина, одговараат за С - М - Л големина...
450ден.
Intellingence Health Bracelet Smart  M3 - Часовник Intellingence Health Bracelet Smart  M3 - Часовник
Најбаран -52 %
Модел: 2387
Единствена и стилска паметна нараквица за часовници. Лесен и убав дизајн кој е погоден и за мажи и за жени. Мери ПритисокМерач на отчукувања на срцетоМерач на чекориМерач на калорииМерач на квалитет на сон и трајење на вашиот сонАлармBluetooth поврзувањеКомпатибилност- Andorid и IOSUSB полначИз..
700ден. 1,450ден.
Модел: 2313
ЕМС (Електрична стимулација на мускулите) преку стимулација на струја, директно испраќа сигнал до мускулите и го промовира движењето на мускулите. Овој стимулатор помага во тонирање, затегнување и зацврстување на колковите и задникот. Се што треба да направите е да го наместите на вашето тело и да г..
650ден.
Маица за слабеење ( for lady ) Маица за слабеење ( for lady )
Најбаран -45 %
Модел: 1857
Имате вишок килограми? Имате проблеми со вашата облека? Сакате да имате стомачни?Ние ке ви помогнеме имаме решение за тоа.Ви ја претставуваме новата маичка за слабеење која е изработена од NEOTEX.Дизајнирана со Neotex технологијата која ја зголемува основната температура на вашет..
499ден. 900ден.
Модел: 1502
Задникот од соништата, конечно може да го имате без вежбање.Со овие револуционерни мидер/гаќи за истакнување на задникот, инстанто ќе ставите акцент на вашите облини.Без диета, без лекови, без напорен фитнес и дефинитивно без трикови, се што треба да направите е,  да ги облечете.Карактерис..
200ден. 590ден.
ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ
Најбаран -65 %
Модел: 273
Фитнес хеланки кои можете да ги носите секој ден. Дизајнирани со Neotex технологијата која ја зголемува основната температура на вашето тело, вие ќе се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните домашни обврски... или едноставно додека одмарате или гледате телевиз..
490ден. 1,400ден.
Маица за слабеење Маица за слабеење
Најбаран
Модел: 103
Оваа маица за слабеење е наменета за мажи кои сакаат да го изгубат вишокот килограми без диети и вежби само со носење на оваа маица под облеката. Изработена е од квалитетен материјал кој му дава комфорност на телото а притоа губите масти од вашето тело потејќи се бидејќи маицата е изработена..
650ден.
Модел: 151
   --- Димензии --- -Ширина: 20cm -Должина: 100cmСо овој појас за половини можете не само да ги стегнете вашите половини додека вежбате туку исто така можете да ослабите многу килограми на абдоменот и да ги стопите вашите вишок маснотии од тој предел затоа се препорачува да го но..
400ден.
Прикажани 1 до 20 од 20 (1 страни)