Menu
Your Cart

Појаси за слабеење

Појас за слабеење Sibote 109 Појас за слабеење Sibote 109
Најбаран
Модел: 109
Појасот за слабеење ќе Ви помогне да ја обликувате половината и да редуцирате масните наслаги околу стомакот. Лесен е за носење и неприметлив под облека. Кога навистина сакате да ослабеете и истовремено и да работите еве Ви шанса таа желба да си ја исполните.        --- Димензии ..
400ден.
Појас за слабеење   Sauna Action Појас за слабеење   Sauna Action
Најбаран
Модел: 504
   --- Димензии --- -Ширина: 24cm -Димензии до прв патент: 130cm                     до втор патент: 120cm                     до трет патент: 110cm      &..
550ден.
Модел: 151
   --- Димензии --- -Ширина: 20cm -Должина: 100cmСо овој појас за половини можете не само да ги стегнете вашите половини додека вежбате туку исто така можете да ослабите многу килограми на абдоменот и да ги стопите вашите вишок маснотии од тој предел затоа се препорачува да го но..
400ден.
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)