Menu
Your Cart

Хеланки за слабеење

ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ
Најбаран -65 %
Модел: 273
Фитнес хеланки кои можете да ги носите секој ден. Дизајнирани со Neotex технологијата која ја зголемува основната температура на вашето тело, вие ќе се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните домашни обврски... или едноставно додека одмарате или гледате телевиз..
490ден. 1,400ден.
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)