Menu
Your Cart

Маици за слабеење

Маица за слабеење ( for lady ) Маица за слабеење ( for lady )
Најбаран -45 %
Модел: 1857
Имате вишок килограми? Имате проблеми со вашата облека? Сакате да имате стомачни?Ние ке ви помогнеме имаме решение за тоа.Ви ја претставуваме новата маичка за слабеење која е изработена од NEOTEX.Дизајнирана со Neotex технологијата која ја зголемува основната температура на вашет..
499ден. 900ден.
Маица за слабеење Маица за слабеење
Најбаран
Модел: 103
Оваа маица за слабеење е наменета за мажи кои сакаат да го изгубат вишокот килограми без диети и вежби само со носење на оваа маица под облеката. Изработена е од квалитетен материјал кој му дава комфорност на телото а притоа губите масти од вашето тело потејќи се бидејќи маицата е изработена..
650ден.
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)