Menu
Your Cart

Мидери

Модел: 2744
Let's Slim гаќички со кои веднаш ќе ја добиете посакуваната форма и линија на колковите и ќе изгледате привлечно во секоја облека.Достапни во крем и црна варијанта Големини S, M, L и XL...
850ден.
Модел: 1845
Висококвалитетниот дишечки микрофибер со златно светкава површина, е направен со уникатната технологија на безшевни зони, која се користи во Julie France Body Shapers.  Редовната колекција е дизајнирана да лежи на женската природна мускулна структура со различни нивоа на цврста компресија за оп..
500ден. 700ден.
Модел: 102
Како до идеална линија без дијети,вежбање и гладување?Тоа можете да го постигнете со PRESENT SILHOUETTE мидерот! Да така е,можете да изгледате цврсто и затегнато со помош на овој мидер за тело. Овој мидер ја обликува и зацврстува вашата фигура од под градите до колената а притоа ..
399ден. 799ден.
Модел: 1502
Задникот од соништата, конечно може да го имате без вежбање.Со овие револуционерни мидер/гаќи за истакнување на задникот, инстанто ќе ставите акцент на вашите облини.Без диета, без лекови, без напорен фитнес и дефинитивно без трикови, се што треба да направите е,  да ги облечете.Карактерис..
200ден. 590ден.
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)