Menu
Your Cart

Масажери


Модел: 2700
Smart Neck Massager - Масажер за врат ги намалува болките  и напнатоста во мускулите, во комбинација со модерна електронска технологија доаѓа до целосно исчезнување на болките во вратот . Вградениот напреден сензор за масажа може прецизно да го контролира температурниот опсег за да избегне ..
1,500ден.
Модел: 1513
Мултинаменски рачен масажер – Body SlimmerОдличен за релаксација, го намалува целулитот, го подобрува крвотокот а воедно ги зајакнува Нозете, Рацете, Колковите, Абдоменот, Задникот, Бедрата…Зошто да трошите од буџетот за скапи не-ефикасни препарати и третмани, кога со рачниот масажер сигурно ќе..
990ден.
МАСАЖЕР СО НАД 30 ФУНКЦИИ МАСАЖЕР СО НАД 30 ФУНКЦИИ
Најбаран
Модел: 507
Масажерот можете да го користите за вашите рамења, врат, раце, нозе, задник или каде што сакате да бидете опуштени или каде што имате болки. Вашите болки веднаш ќе исчезнат со тоа што ќе се масирате со овој специјален масажер кој има над 30 функции на него.Во секој момент можете да ги менете фун..
1,600ден.
VIBROACTION појас за обликување на целото тело VIBROACTION појас за обликување на целото тело
Најбаран
Модел: 506
Таргетирајте различни делови од телото – стомачни мускули, рамена, бутови, задник, листови и раце.Помага при согорувањето масни наслаги и го зајакнува мускулното ткиво без вежбање.Ја подобрува циркулацијата на крвта и ви ги масира нозете и стапалата.Ја намалува напнатоста во мускулите и го масира ва..
1,100ден.
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)