Menu
Your Cart

Грб


Модел: 2209
Појас за половини WAIST SUPPORTСо овој специјално дизајниран појас за половини вашите болки во половините, зглобовите и нозете веднаш ќе исчезнат.Истиот е изработен од многу квалитетни материјали кои се многу еластични и кои можат да се прилагодат на сечија кожа.Појасот имате можност да го носите по..
550ден.
Модел: 2197
Овој појас за грб и рамења Ви дава огромна удобност кој не ви дозволува болката да се шири и истата ја намалува ако постојано го носите. Го исправува грбот и ја одржува правата линија. Ви ги исправува рамењата за да се чувствувате прекрасно. Не се гледа преку облеката и може секојдневно да го носите..
950ден.
Модел: 75
Овој магнетен појас за врат ви дава огромна удобност при повреда бидејќи го има магнетот кој не ви дозволува болката да се шири и истата ја намалува ако постојано го носите. Ви го држи вратот исправен и можете да ги извршувате секојдневните обврски без да се мачите од болката во вратот. Благ..
300ден.
Прикажани 1 до 9 од 9 (1 страни)