Menu
Your Cart

Пинг понг


Модел: 2479
Сетот за пинг понг тренинг содржи:2бр - лопатки3бр - лоптици2бр - метална жица 1бр - подлога за закачување на метална жица ..
900ден.
Сет лопатки за пинг понг
Најбаран
Модел: 456
Сет лопатки за пинг понг.Во сетот добивате: 2 пинг понг рекети 3 топчиња..
500ден.
Прикажани 1 до 7 од 7 (1 страни)