Menu
Your Cart

Мото опрема


Модел: 1764
Ракавици за мотор за заштита и безбедост при возење. Изработени од материјал кој е отпорен на сите надворешни влијанија. На самата дланка има силиконски делови за заштита од лизгање...
650ден.
Модел: run/006
Димензија (Д * Ш * В)     -     1780x550x850mmЦентрално растојание (mm)       -       1250mmТежина (кг)      -      110kgs ( 60V 20Ah battery )Максимална брзина (км на час)      - ..
65,000ден. 95,000ден.
Модел: run/005
Димензија (Д * Ш * В)     -     1910х710х1120ммЦентрално растојание (mm)       -       1390 mmvaТежина (кг)      -      82 кг (60V 20Ah батерија)Максимална брзина (км на час)      -&nbs..
92,000ден. 114,000ден.
Модел: run/003
Карактеристики: Моќност: 2000W Сертификат CE Максимална брзина: 40-45км/ч Големина на гуми: Предна 12инчи, задна 10инчи Мотор: 60V, 1500W Brushless DC Пакување: 190x48x150cm Волтажа: 100-240V Време на полнење: 4-6ч Макс. растојание со едно полнење: 55-75км Носивост: 200кг. Батерија: 60V 2..
75,000ден. 94,000ден.
Прикажани 1 до 13 од 13 (1 страни)