Menu
Your Cart

Runners

Модел: 222
Тежина: 14кг Големина: 26"Матријал: Метал21 Брзини ( shimano )..
11,500ден.
Модел: 223
Тежина: 15кг Големина: 27,5"Матријал: Метал21 Брзини ( shimano )..
13,500ден.
Модел: 224
Тежина: 16кг Големина: 29"Матријал: Метал21 Брзини ( shimano )..
14,500ден.
Модел: 2667
Карактеристики:* LCD дисплеј со широк екран.* Преносен, и  лесен за употреба.* Корисно за физичко здравјеОпис:Тип на предмет: Електричен масажерБоја: белаГолемина: 15x10x5cmВлез: 110-240VИзлез: DC 3VОценето време: 30 минутиКористете:1. Вметнете го приклучокот на кабелот на електродата во уредот..
1,400ден.
Прикажани 1 до 24 од 409 (18 страни)