Menu
Your Cart

Fitness Smart Band Watch Bluetooth ( M4 ) - Фитнес часовник М4

Fitness Smart Band Watch Bluetooth ( M4 ) - Фитнес часовник М4
Fitness Smart Band Watch Bluetooth ( M4 ) - Фитнес часовник М4
Fitness Smart Band Watch Bluetooth ( M4 ) - Фитнес часовник М4
Fitness Smart Band Watch Bluetooth ( M4 ) - Фитнес часовник М4
Fitness Smart Band Watch Bluetooth ( M4 ) - Фитнес часовник М4
Fitness Smart Band Watch Bluetooth ( M4 ) - Фитнес часовник М4
Најбаран
Fitness Smart Band Watch Bluetooth ( M4 ) - Фитнес часовник М4
Fitness Smart Band Watch Bluetooth ( M4 ) - Фитнес часовник М4
Fitness Smart Band Watch Bluetooth ( M4 ) - Фитнес часовник М4
Fitness Smart Band Watch Bluetooth ( M4 ) - Фитнес часовник М4
Fitness Smart Band Watch Bluetooth ( M4 ) - Фитнес часовник М4
Fitness Smart Band Watch Bluetooth ( M4 ) - Фитнес часовник М4
Fitness Smart Band Watch Bluetooth ( M4 ) - Фитнес часовник М4
  • Залиха: На залиха
  • Модел: 2622
750ден.

Достапни опции

Цените се со вклучен ДДВ од 18%
Брза испорака на ваша адреса за 3-5 работни дена
Трошокот за испорака за нарачки до 5kg. изнесува 100ден. за градoвите и 150ден. за населени места до 5km од градовите.

Паметната нараквица ја следи вашата активност околу часовникот, како со вградениот педометар и вашето чекор-по-чекор движење, користејќи специјална формула за да пресметате колку калории сте изгориле за време на физичката активност. Исто така, софтверот пресметува колку долго да седите, со опцијата на нараквица да ве потсетува во одредено време дека е време да се преместите малку низ вибрации. Нараквицата има аларм за будење, што е прилично убаво и не ве плаши наутро кога не се будите.

Нараквицата има и опција за предупредување при примање пораки, пропуштени и дојдовни повици. Ова се разбира преку апликацијата може да се прилагоди и запре во одредени интервали.

Единствена и стилска паметна нараквица за часовници. Лесен и убав дизајн кој е погоден и за мажи и за жени. Тој навистина им оди на сите без исклучок. 

- USB директно полнење (извадете ја главната единица од нараквицата, а потоа вметнете го USB-приклучокот во USB-портата на вашиот компјутер или полнач).

- Далечинска камера (Протресете ја нараквицата за да направите слика без да притиснете копче на телефонот)

- IP67 водоотпорен: поддржува миење на рацете, дожд, итн. (водоотпорен, водоотпорен и отпорен на пот)


- Динамичко отчукување на срцето

- Крвен притисок

- Педометар (3Д сензор)

- Мерење на калории

- Мерење на растојанието

- Bluetooth поврзување

- Потсетник за повик (вибрации)

- Подигнете ја раката за да го осветлите екранот

- Информации за: (СМС, WeChat, операција за податоци, Фејсбук, Твитер, WhatsAPP, итн.), Читање информации, итн.


Преглед на функцијата:

- Крвен притисок

- Мерење на калории

- Мерење на растојанието

- Bluetooth врска

- Потсетник за повик (вибрации)

- Подигнете ја раката за да го осветлите екранот

- Интелигентен будилник

- Наоѓање нараквица

- Монитор за спиење


Работи со апликации Yoho Sports, можете да користите и други апликации за паметни нараквици / часовници.


Спецификација:

>>> Модел: М4 <<<

Екран: 0,96TFT

Притискање на копчето: Екран осетлив на допир

Сензор: 3-оски сензор за забрзување на моќност

Водоотпорен: IP67

Батерија: 90mAh литиум полимерна батерија

Метод на полнење: USB директно полнење

Времетраење:

- работи околу 7 дена

- подготвеност околу 10 дена

Компатибилен систем: Android 4.3 и iOS 8.0 погоре.

Bluetooth верзија: 4,0 погоре

Ротирајте го зглобот за да го осветли екранот

Големина на главната единица: 4,1 * 1,2 * 1,9см

Големина на нараквица: Должина 26 см, ширина 1,9 см

Материјал: ABS + компјутер, лента TPU, брава од нерѓосувачки челик 201


Испораката на нарачките до 1kg. изнесува 100ден. за градските и приградските населени места.

Доставата за нарачки со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

  • Од 5-9кг. 130ден.
  • Од 10-15кг. 150ден.
  • Од 16-20кг. 170ден.
  • Од 21-25кг. 190ден.
  • Од 26-30кг. 210ден.
  • Од 31-35кг. 230ден.
  • Од 36-40кг. 250ден.
  • Од 41-50кг. 270ден.