Menu
Your Cart

Машки Маици Runners RX15

Машки Маици Runners RX15
Машки Маици Runners RX15
Машки Маици Runners RX15
Машки Маици Runners RX15
Машки Маици Runners RX15
Машки Маици Runners RX15
Машки Маици Runners RX15
  • Залиха: На залиха
  • Модел: rx15/1459
380ден.

Достапни опции

Цените се со вклучен ДДВ од 18%
Брза испорака на ваша адреса за 3-5 работни дена
Трошокот за испорака за нарачки до 5kg. изнесува 100ден. за градoвите и 150ден. за населени места до 5km од градовите.

Машки Маици Runners RX15

Напиши мислење

Доставата за нарачки со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

  • Од 5-9кг. 130ден.
  • Од 10-15кг. 150ден.
  • Од 16-20кг. 170ден.
  • Од 21-25кг. 190ден.
  • Од 26-30кг. 210ден.
  • Од 31-35кг. 230ден.
  • Од 36-40кг. 250ден.
  • Од 41-50кг. 270ден.