Menu
Your Cart

Intellingence Health Bracelet Smart M3 - Часовник

Intellingence Health Bracelet Smart M3 - Часовник
Intellingence Health Bracelet Smart M3 - Часовник
Intellingence Health Bracelet Smart M3 - Часовник
Intellingence Health Bracelet Smart M3 - Часовник
Најбаран -52 %
Intellingence Health Bracelet Smart M3 - Часовник
Intellingence Health Bracelet Smart M3 - Часовник
Intellingence Health Bracelet Smart M3 - Часовник
Intellingence Health Bracelet Smart M3 - Часовник
Intellingence Health Bracelet Smart M3 - Часовник
 • Залиха: На залиха
 • Модел: 2387
700ден.
1,450ден.

Достапни опции

Цените се со вклучен ДДВ од 18%
Брза испорака на ваша адреса за 3-5 работни дена
Трошокот за испорака за нарачки до 5kg. изнесува 100ден. за градoвите и 150ден. за населени места до 5km од градовите.

Единствена и стилска паметна нараквица за часовници. Лесен и убав дизајн кој е погоден и за мажи и за жени. 


Мери Притисок
Мерач на отчукувања на срцето
Мерач на чекори
Мерач на калории
Мерач на квалитет на сон и трајење на вашиот сон
Аларм
Bluetooth поврзување
Компатибилност- Andorid и IOS
USB полнач
Известивање за позиви и пораки
Екран на допир
90mah Батерија
Тежина 3.8g

Испораката на нарачките до 1kg. изнесува 130ден. за градските и приградските населени места.

Доставата за нарачки со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

 • Од 5-9кг. 160ден.
 • Од 10-15кг. 180ден.
 • Од 16-20кг. 200ден.
 • Од 21-25кг. 220ден.
 • Од 26-30кг. 240ден.
 • Од 31-35кг. 260ден.
 • Од 36-40кг. 280ден.
 • Од 41-50кг. 300ден.