Menu
Your Cart

Ab Rolller - Тркало за стомачни мускули

Ab Rolller - Тркало за стомачни мускули
Ab Rolller - Тркало за стомачни мускули
Ab Rolller - Тркало за стомачни мускули
Ab Rolller - Тркало за стомачни мускули
Ab Rolller - Тркало за стомачни мускули
Ab Rolller - Тркало за стомачни мускули
Ab Rolller - Тркало за стомачни мускули
Најбаран
Ab Rolller - Тркало за стомачни мускули
Ab Rolller - Тркало за стомачни мускули
Ab Rolller - Тркало за стомачни мускули
Ab Rolller - Тркало за стомачни мускули
Ab Rolller - Тркало за стомачни мускули
Ab Rolller - Тркало за стомачни мускули
Ab Rolller - Тркало за стомачни мускули
Ab Rolller - Тркало за стомачни мускули
  • Залиха: На залиха
  • Модел: 2463
900ден.
Цените се со вклучен ДДВ од 18%
Брза испорака на ваша адреса за 3-5 работни дена
Трошокот за испорака за нарачки до 5kg. изнесува 100ден. за градoвите и 150ден. за населени места до 5km од градовите.

Фитнес аб ролерeрот делува како ваш личен тренер за фитнес -ви помага да постигнете видливи резултати на вашите стомачни, да согорувате калории, да градите мускули и да ја подобрите целокупната издржливост. Со вежбање на фитнес ролерот ги зајакнувате и тонирате не само стомачните мускули туку и рамото, рацете и грбот. Ако сакате да заштедите пари за членство во теретана или треба да се вклопите во брз тренинг, фитнес AB ролерот е идеалниот избор за вас!  Не се лизга и во целост е безбеден за вежбање на било каков вид на под!

Испораката на нарачките до 1kg. изнесува 130ден. за градските и приградските населени места.

Доставата за нарачки со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

  • Од 5-9кг. 160ден.
  • Од 10-15кг. 180ден.
  • Од 16-20кг. 200ден.
  • Од 21-25кг. 220ден.
  • Од 26-30кг. 240ден.
  • Од 31-35кг. 260ден.
  • Од 36-40кг. 280ден.
  • Од 41-50кг. 300ден.