Menu
Your Cart

Let's Slim - мидер за обликување и слабеење

Let's Slim - мидер за обликување и слабеење
Let's Slim - мидер за обликување и слабеење
Let's Slim - мидер за обликување и слабеење
Let's Slim - мидер за обликување и слабеење
Let's Slim - мидер за обликување и слабеење
Let's Slim - мидер за обликување и слабеење
Let's Slim - мидер за обликување и слабеење
Let's Slim - мидер за обликување и слабеење
-29 %
Let's Slim - мидер за обликување и слабеење
Let's Slim - мидер за обликување и слабеење
Let's Slim - мидер за обликување и слабеење
Let's Slim - мидер за обликување и слабеење
Let's Slim - мидер за обликување и слабеење
Let's Slim - мидер за обликување и слабеење
Let's Slim - мидер за обликување и слабеење
Let's Slim - мидер за обликување и слабеење
Let's Slim - мидер за обликување и слабеење
  • Залиха: На залиха
  • Модел: 1845
500ден.
700ден.

Достапни опции

Цените се со вклучен ДДВ од 18%
Брза испорака на ваша адреса за 3-5 работни дена
Трошокот за испорака за нарачки до 5kg. изнесува 100ден. за градoвите и 150ден. за населени места до 5km од градовите.
Висококвалитетниот дишечки микрофибер со златно светкава површина, е направен со уникатната технологија на безшевни зони, која се користи во Julie France Body Shapers.  Редовната колекција е дизајнирана да лежи на женската природна мускулна структура со различни нивоа на цврста компресија за оптимално намалување, обликување, подигнување и удобност. Единствената насочена зона е со панел технологија со која ќе се изедначат и обликуваат несовршеностите; доволно удобно за континуирано носење и доволно силно за да ја намали вашата силуета.

Како да го носите:
- Носете ја оваа облека под фустани кога сакате максимално да ослабите.

Придобивки:
Повеќе енергија и помалку несакани облини - удобно, со обликувачка моќ
Рамномерно изедначување благодарение на врзаниот стомачен панел
Странични панели дизајнирани
за слабеење без притискање и лесно движење
Дизајнирани се со отвори
за тенка мазна транзиција кон кожата
Ултра удобна ткаенина за едвај-да ја чувствувате дека ја носите под облеката
Прилагодливи прерамки кои лежат рамно на кожата
Поврзано деколте и под рацете кое нема да ја трие или иритира кожата
Дизајн без компресија и специјлен материјал за да се избегне смрдеа
Сврзување под градите за дополнителна поддршка и поткревање
Со отвор за ако природата ве повика да не мора да го соблекувате целиот корсет
Инструкции за грижа:

Се перат во машина на ладен, нежен циклус.
Користете белило без хлор само кога е потребно.
Не се пегла
За најдобри резултати изберете големина која одговара на најголемиот дел од вашето тело

Испораката на нарачките до 1kg. изнесува 130ден. за градските и приградските населени места.

Доставата за нарачки со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

  • Од 5-9кг. 160ден.
  • Од 10-15кг. 180ден.
  • Од 16-20кг. 200ден.
  • Од 21-25кг. 220ден.
  • Од 26-30кг. 240ден.
  • Од 31-35кг. 260ден.
  • Од 36-40кг. 280ден.
  • Од 41-50кг. 300ден.