Menu
Your Cart

Electric Scooter - Електричен скутер

Electric Scooter - Електричен скутер
Electric Scooter - Електричен скутер
Electric Scooter - Електричен скутер
Electric Scooter - Електричен скутер
Electric Scooter - Електричен скутер
-19 %
Electric Scooter - Електричен скутер
Electric Scooter - Електричен скутер
Electric Scooter - Електричен скутер
Electric Scooter - Електричен скутер
Electric Scooter - Електричен скутер
Electric Scooter - Електричен скутер
  • Залиха: На залиха
  • Модел: run/005
92,000ден.
114,000ден.

Достапни опции

Цените се со вклучен ДДВ од 18%
Брза испорака на ваша адреса за 3-5 работни дена
Трошокот за испорака за нарачки до 5kg. изнесува 100ден. за градoвите и 150ден. за населени места до 5km од градовите.

Димензија (Д * Ш * В)     -     1910х710х1120мм

Централно растојание (mm)       -       1390 mmva

Тежина (кг)      -      82 кг (60V 20Ah батерија)

Максимална брзина (км на час)      -      45 км на час

Опсег по (км)       -       40 км (еден сет)

Волтажа (v)        -        60V

Номинална моќност од мотор (w)      -       2000W

ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА

Влезен напон на полнач       -         AC220-230V 50Hz

Време на полнење 5-6 часа.

Испораката на нарачките до 1kg. изнесува 130ден. за градските и приградските населени места.

Доставата за нарачки со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

  • Од 5-9кг. 160ден.
  • Од 10-15кг. 180ден.
  • Од 16-20кг. 200ден.
  • Од 21-25кг. 220ден.
  • Од 26-30кг. 240ден.
  • Од 31-35кг. 260ден.
  • Од 36-40кг. 280ден.
  • Од 41-50кг. 300ден.