Menu
Your Cart

Electric Scooter- Електричен скутер

Electric Scooter- Електричен скутер
Electric Scooter- Електричен скутер
Electric Scooter- Електричен скутер
Electric Scooter- Електричен скутер
-32 %
Electric Scooter- Електричен скутер
Electric Scooter- Електричен скутер
Electric Scooter- Електричен скутер
Electric Scooter- Електричен скутер
Electric Scooter- Електричен скутер
  • Залиха: На залиха
  • Модел: run/006
65,000ден.
95,000ден.

Достапни опции

Цените се со вклучен ДДВ од 18%
Брза испорака на ваша адреса за 3-5 работни дена
Трошокот за испорака за нарачки до 5kg. изнесува 100ден. за градoвите и 150ден. за населени места до 5km од градовите.

Димензија (Д * Ш * В)     -     1780x550x850mm

Централно растојание (mm)       -       1250mm

Тежина (кг)      -      110kgs ( 60V 20Ah battery )

Максимална брзина (км на час)      -      43km/h

Волтажа (v)        -        42 +- 0.5v

Номинална моќност од мотор (w)      -       2000W

Влезен напон на полнач       -          AC220V 15%/ 50Hz

Време на полнење 6-10 часа.

Испораката на нарачките до 1kg. изнесува 130ден. за градските и приградските населени места.

Доставата за нарачки со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

  • Од 5-9кг. 160ден.
  • Од 10-15кг. 180ден.
  • Од 16-20кг. 200ден.
  • Од 21-25кг. 220ден.
  • Од 26-30кг. 240ден.
  • Од 31-35кг. 260ден.
  • Од 36-40кг. 280ден.
  • Од 41-50кг. 300ден.