Menu
Your Cart

Аларм за велосипед

Аларм за велосипед
Аларм за велосипед
Аларм за велосипед
Аларм за велосипед
Аларм за велосипед
Аларм за велосипед
Аларм за велосипед
Аларм за велосипед
Аларм за велосипед
Аларм за велосипед
Аларм за велосипед
 • Залиха: На залиха
 • Модел: 2734
600ден.
Цените се со вклучен ДДВ од 18%
Брза испорака на ваша адреса за 3-5 работни дена
Трошокот за испорака за нарачки до 5kg. изнесува 100ден. за градoвите и 150ден. за населени места до 5km од градовите.

Карактеристики:

 • Водоотпорен аларм кој можете да го користите на секакви услови
 • Неверојатно гласен и помага да го заштитите вашиот велосипед, деловен простор, канцеларија или дом од несакани упади и кражби
 • Безжичен вибрирачки аларм со инфра ред технологија
 • Ефективен на растојание до 10метри
 • Во случај на кражба вашето далечинско вибрира и ве известува.

Спецификација:

 • Вид на производ: Аларм за велосипед
 • Материјал: Пластика
 • Сензор: Вибрирачки сензор
 • Напојување: 9V Батерија (не е вклучена)
 • Јачина на аларм: 110dB
 • Големина: 9,8х6цм 
 • Боја: Црна

Испораката на нарачките до 1kg. изнесува 100ден. за градските и приградските населени места.

Доставата за нарачки со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

 • Од 5-9кг. 130ден.
 • Од 10-15кг. 150ден.
 • Од 16-20кг. 170ден.
 • Од 21-25кг. 190ден.
 • Од 26-30кг. 210ден.
 • Од 31-35кг. 230ден.
 • Од 36-40кг. 250ден.
 • Од 41-50кг. 270ден.