Menu
Your Cart

Let's Slim - Корсет со ногавици

Let's Slim - Корсет со ногавици
Let's Slim - Корсет со ногавици
Let's Slim - Корсет со ногавици
Let's Slim - Корсет со ногавици
Let's Slim - Корсет со ногавици
Let's Slim - Корсет со ногавици
Let's Slim - Корсет со ногавици
Let's Slim - Корсет со ногавици
Let's Slim - Корсет со ногавици
  • Залиха: На залиха
  • Модел: 2744
850ден.

Достапни опции

Цените се со вклучен ДДВ од 18%
Брза испорака на ваша адреса за 3-5 работни дена
Трошокот за испорака за нарачки до 5kg. изнесува 100ден. за градoвите и 150ден. за населени места до 5km од градовите.

Let's Slim гаќички со кои веднаш ќе ја добиете посакуваната форма и линија на колковите и ќе изгледате привлечно во секоја облека.

Достапни во крем и црна варијанта 

Големини S, M, L и XL.

Испораката на нарачките до 1kg. изнесува 130ден. за градските и приградските населени места.

Доставата за нарачки со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

  • Од 5-9кг. 160ден.
  • Од 10-15кг. 180ден.
  • Од 16-20кг. 200ден.
  • Од 21-25кг. 220ден.
  • Од 26-30кг. 240ден.
  • Од 31-35кг. 260ден.
  • Од 36-40кг. 280ден.
  • Од 41-50кг. 300ден.