Menu
Your Cart

Машки тренерки Runners 1794 Navy

Машки тренерки Runners 1794 Navy
Машки тренерки Runners 1794 Navy
Машки тренерки Runners 1794 Navy
Машки тренерки Runners 1794 Navy
Машки тренерки Runners 1794 Navy
Ново -31 %
Машки тренерки Runners 1794 Navy
Машки тренерки Runners 1794 Navy
Машки тренерки Runners 1794 Navy
Машки тренерки Runners 1794 Navy
Машки тренерки Runners 1794 Navy
Машки тренерки Runners 1794 Navy
  • Залиха: На залиха
  • Модел: 1794N-2l
1,350ден.
1,950ден.

Достапни опции

Цените се со вклучен ДДВ од 18%
Брза испорака на ваша адреса за 3-5 работни дена
Трошокот за испорака за нарачки до 5kg. изнесува 100ден. за градoвите и 150ден. за населени места до 5km од градовите.

Машки тренерки Runners 1794 Navy
Големини:  M, L, XL, XXL

Испораката на нарачките до 1kg. изнесува 100ден. за градските и приградските населени места.

Доставата за нарачки со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

  • Од 5-9кг. 130ден.
  • Од 10-15кг. 150ден.
  • Од 16-20кг. 170ден.
  • Од 21-25кг. 190ден.
  • Од 26-30кг. 210ден.
  • Од 31-35кг. 230ден.
  • Од 36-40кг. 250ден.
  • Од 41-50кг. 270ден.