Menu
Your Cart

Женски тренерки Runners 1763 Navy

Женски тренерки Runners 1763 Navy
Женски тренерки Runners 1763 Navy
Женски тренерки Runners 1763 Navy
Женски тренерки Runners 1763 Navy
Женски тренерки Runners 1763 Navy
Ново -31 %
Женски тренерки Runners 1763 Navy
Женски тренерки Runners 1763 Navy
Женски тренерки Runners 1763 Navy
Женски тренерки Runners 1763 Navy
Женски тренерки Runners 1763 Navy
Женски тренерки Runners 1763 Navy
  • Залиха: На залиха
  • Модел: 1763-N
1,350ден.
1,950ден.

Достапни опции

Цените се со вклучен ДДВ од 18%
Брза испорака на ваша адреса за 3-5 работни дена
Трошокот за испорака за нарачки до 5kg. изнесува 100ден. за градoвите и 150ден. за населени места до 5km од градовите.

Женски тренерки Runners 1763 Navy

Големини: S, M, L ,XL

Материјал: Памук

Испораката на нарачките до 1kg. изнесува 100ден. за градските и приградските населени места.

Доставата за нарачки со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

  • Од 5-9кг. 130ден.
  • Од 10-15кг. 150ден.
  • Од 16-20кг. 170ден.
  • Од 21-25кг. 190ден.
  • Од 26-30кг. 210ден.
  • Од 31-35кг. 230ден.
  • Од 36-40кг. 250ден.
  • Од 41-50кг. 270ден.