Menu
Your Cart

Масажер Relax & Tone

Масажер Relax & Tone
Најбаран -64 %
Масажер Relax & Tone
  • Залиха: На залиха
  • Модел: 993
850ден.
2,350ден.
Цените се со вклучен ДДВ од 18%
Брза испорака на ваша адреса за 3-5 работни дена
Трошокот за испорака за нарачки до 5kg. изнесува 100ден. за градoвите и 150ден. за населени места до 5km од градовите.

Одлична можност за релаксација во домашни услови после напорниот работен ден, а воедно и за одржување на витка линија и затегната кожа. 

ФУНKЦИЈА

Relax & Tone може да се употреби за масирање на потколениците, линијата на половината, колковите, вратот, рамената и главата. Со него не само што се постигнува истито ефект како при вежбање, туку ги опушта и ги релаксира мускулите кои болат заради подолго седење и стоење. Навистина! Пробајте и ќе се уверите.

Relax & Tone може да биде прекрасен подарок некому кому сакате да му оставите посебен впечаток. Како идеја, Ви го предлагаме сега како подарок за Денот на вљубените. Нема човек кој нема проблем со болки во мускулите. Но затоа, има некој кој се грижи за нивно елиминирање. 

Relax & Tone е: неверојатен масажер за тело зашто е исклучително лесен и стилски дизајниран; масира со кружни движења; тивок и воедно моќен.

Првите ефекти ќе ги забележите веднаш уште при првата негова примена. Незаменлив е за опуштање и елиминирање на болката на истегнатите мускули. Истовремено, може да се употреби при Вашите фитнес вежби зашто со негова примена се обликуваат деловите од телото кои се подложни на губење килограми.

Испораката на нарачките до 1kg. изнесува 100ден. за градските и приградските населени места.

Доставата за нарачки со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

  • Од 5-9кг. 130ден.
  • Од 10-15кг. 150ден.
  • Од 16-20кг. 170ден.
  • Од 21-25кг. 190ден.
  • Од 26-30кг. 210ден.
  • Од 31-35кг. 230ден.
  • Од 36-40кг. 250ден.
  • Од 41-50кг. 270ден.
Тагови: масажер ,