Menu
Your Cart

Фитнес


Орбитрек YK-10507Е Орбитрек YK-10507Е
Ново -18 %
Модел: 230
Максимална тежина: 100кг.Потенциометар за менување на отпорПрилагодлива висина на седиштеДисплеј со контролиМерење на пулсМерење на растојаниеМерење на согорени калории..
13,900ден. 16,900ден.
Статичен велосипед YK-10507B Статичен велосипед YK-10507B
Ново -19 %
Модел: 229
Максимална тежина: 100кг.Потенциометар за менување на отпорПрилагодлива висина на седиштеДисплеј со контролиМерење на пулсМерење на растојаниеМерење на согорени калории..
12,900ден. 15,900ден.
Модел: 3244
Професионална фитнес трака со 15 програми за вежбање и вградени опции за bluetooth конекција, звучник, мерење на пулс и многу други поволности за одличен тренинг во домашни услови.Практична за сите генераци од 18 до 80 години си можност за прилагодување на интензитетот на тренингот според можностите..
61,800ден.
Модел: efpb
1 Ниво - 15cm X 90cm2 Ниво - 30cm X 90cm3 Ниво - 45cm X 90cm4 Ниво - 60cm X 90cm *** Сет од 4ри нивоа по цена од 37000 ден...
37,000ден.
Модел: 2480
Со движењата на овој диск за обликување на струкот, ќе ги стопи вишокот на маснотии во телото, ќе ги истенчи половината, бутот и колковите за да даде совршен изглед на телото. Кога стоите на таблата, долниот диск останува на место додека горниот диск може слободно да ротира. Ги зајакнува мускулите н..
900ден.
Модел: 2527
Ролер за масажа М3Ролерот е иновативен уред што го користат спортисти за сегментално компресирање и истегнување на мускулите, и е многу ефикасен во лекување на болка во мускулите и точки на активирање, како и за превентивни цели. Со 9 терапевтски оски за леснотија кон насочување на повеќето мускулни..
600ден.
Модел: 2471
*Должина на јаже: 3м  ( можност за регулираење на должината Мах должина 3м )..
750ден.
Fitness Smart Band Watch Bluetooth ( M4 ) - Фитнес часовник М4 Fitness Smart Band Watch Bluetooth ( M4 ) - Фитнес часовник М4
Најбаран
Модел: 2622
Паметната нараквица ја следи вашата активност околу часовникот, како со вградениот педометар и вашето чекор-по-чекор движење, користејќи специјална формула за да пресметате колку калории сте изгориле за време на физичката активност. Исто така, софтверот пресметува колку долго да седите, со опцијата ..
750ден.
Ab Rolller - Тркало за стомачни мускули Ab Rolller - Тркало за стомачни мускули
Најбаран
Модел: 2463
Фитнес аб ролерeрот делува како ваш личен тренер за фитнес -ви помага да постигнете видливи резултати на вашите стомачни, да согорувате калории, да градите мускули и да ја подобрите целокупната издржливост. Со вежбање на фитнес ролерот ги зајакнувате и тонирате не само стомачните мускули туку и рамо..
900ден.
Модел: 2547
За да извршите вежба за тонирање на бицепс со Powerball, застанете или седете со раката испружена и свиткана до лактот, формирајќи помалку од агол од 90 степени со вашето тело. Навиткајте ја раката кон градите и завртете го Powerball во насока спротивно од стрелките на часовникот, користејќи го згло..
650ден.
Модел: 2502
Подобрете го тренингот со оваа вратило со разбој за ѕид, со челична цевка, издржлива и лесна обложена со сунѓер. Изградено е од високо квалитетен челик и нуди повеќе позиции на зафат за различни опции за вежбање.Идеален додаток за секоја домашна теретана. Тешката челична конструкција е тес..
5,950ден.
Модел: 2506
Фитнес чеканот е совршен за сите љубители на вежбањето, од почетници  па се до напредни спортисти.Фантастична алатка за обука за тренинг на целото тело што ја зголемува силата, издржливоста и координацијата.Оптималниот зафат кој го има фитнес чеканот спречува лизгање додека вежбате.Одличен..
7,300ден.
Модел: 2505
Фитнес чеканот е совршен за сите љубители на вежбањето, од почетници  па се до напредни спортисти.Фантастична алатка за обука за тренинг на целото тело што ја зголемува силата, издржливоста и координацијата.Оптималниот зафат кој го има фитнес чеканот спречува лизгање додека вежбате.Одличен..
5,800ден.
Модел: 2504
Фитнес чеканот е совршен за сите љубители на вежбањето, од почетници  па се до напредни спортисти.Фантастична алатка за обука за тренинг на целото тело што ја зголемува силата, издржливоста и координацијата.Оптималниот зафат кој го има фитнес чеканот спречува лизгање додека вежбате.Одличен..
4,800ден.
Модел: 2503
Фитнес чеканот е совршен за сите љубители на вежбањето, од почетници  па се до напредни спортисти.Фантастична алатка за обука за тренинг на целото тело што ја зголемува силата, издржливоста и координацијата.Оптималниот зафат кој го има фитнес чеканот спречува лизгање додека вежбате.Одличен..
3,400ден.
Intellingence Health Bracelet Smart  M3 - Часовник Intellingence Health Bracelet Smart  M3 - Часовник
Најбаран -52 %
Модел: 2387
Единствена и стилска паметна нараквица за часовници. Лесен и убав дизајн кој е погоден и за мажи и за жени. Мери ПритисокМерач на отчукувања на срцетоМерач на чекориМерач на калорииМерач на квалитет на сон и трајење на вашиот сонАлармBluetooth поврзувањеКомпатибилност- Andorid и IOSUSB полначИз..
700ден. 1,450ден.
Прикажани 1 до 24 од 80 (4 страни)