Menu
Your Cart

Степери


СТЕПЕР ЗА ФИТНЕС СО 2 НИВОА
Најбаран
Модел: 13
Со овој степер можете перфектно да ги оформите Вашите нозе и задник и да постигнете тело какво што од секогаш сте посакувале.Должина:66cmШирина:27cmВисина:10cm..
1,900ден.
Модел: 53
Степерот е двонаменска справа која ви помага да се ослободите од вишокот на масни наслаги.  Преку забавни кардио вежби истовремено работите на тонирање на мускулите само со овој Swing Stepper. Тајната е во двонасочното лизгачко движење со хидрауличен отпор. За разлика од другите степери, в..
6,250ден.
Прикажани 1 до 3 од 3 (1 страни)