Menu
Your Cart

Велосипедизам


Модел: 222
Тежина: 14кг Големина: 26"Матријал: Метал21 Брзини ( shimano )..
11,500ден.
Модел: 223
Тежина: 15кг Големина: 27,5"Матријал: Метал21 Брзини ( shimano )..
13,500ден.
Модел: 224
Тежина: 16кг Големина: 29"Матријал: Метал21 Брзини ( shimano )..
14,500ден.
Модел: 2448
Try & Do Ракавици за вежбање кој овозможуваат комоција и заштита на вашите дланки, изработени од силиконска подлога за удобност при возење на велосипед или додека сте во теретана и вежбате со тежини. Прилагодливи за секој тип на спорт...
900ден.
Модел: 2119
Ракавици за велосипед за целосна заштита и безбедност на Вашите дланки, изработени од матријал кој ве штити од сите надворешни влијанија. На самата дланка има силиконски точки за поголема безбедност...
1,050ден.
Модел: 523
Кацигата за велосипед е со една универзална големина, но на самата кацига има поставено *регултаро за зголемување или намалување на обемот.     Код: 523 ..
950ден.
Модел: 522
Кацигата за велосипед е со една универзална големина, но на самата кацига има поставено *регултаро за зголемување или намалување на обемот...
1,050ден.
Модел: 2734
Карактеристики:Водоотпорен аларм кој можете да го користите на секакви условиНеверојатно гласен и помага да го заштитите вашиот велосипед, деловен простор, канцеларија или дом од несакани упади и кражбиБезжичен вибрирачки аларм со инфра ред технологијаЕфективен на растојание до 10метриВо случај на к..
600ден.
Прикажани 1 до 24 од 46 (2 страни)