Menu
Your Cart

Sibote

Појас за слабеење Sibote 109 Појас за слабеење Sibote 109
Најбаран
Модел: 109
Појасот за слабеење ќе Ви помогне да ја обликувате половината и да редуцирате масните наслаги околу стомакот. Лесен е за носење и неприметлив под облека. Кога навистина сакате да ослабеете и истовремено и да работите еве Ви шанса таа желба да си ја исполните.        --- Димензии ..
400ден.
Прикажани 1 до 1 од 1 (1 страни)