Menu
Your Cart

СЕТ 20 КГ ( 2х10кг )

СЕТ 20 КГ ( 2х10кг )
Најбаран
СЕТ 20 КГ ( 2х10кг )
 • Залиха: На залиха
 • Модел: 47
3,500ден.
Цените се со вклучен ДДВ од 18%
Брза испорака на ваша адреса за 3-5 работни дена
Трошокот за испорака за нарачки до 5kg. изнесува 100ден. за градoвите и 150ден. за населени места до 5km од градовите.

Сет тегови 10кг гумирани од Американскиот бренд YORK FITNES СВЕТСКИ БРЕНД
Одличен реквизит за домашна употреба, не губете веќе време да одите во фитнес клуб и да плаќате членарини. Вежбајте кога на вас ви одговара, многу лесно и едноставно за само неколку секунди вашите тегови се спремни за тренинг. Со користење на гумираните тегови во домашни услови го заштитувате и вашиот под и нема несакани оштетувања по подот.
КОЈ ДЕЛОВИ ОД ТЕЛОТО МОЖЕТЕ ДА ГИ ДЕФИНИРАТЕ СО ЕДНОРАЧНИТЕ ТЕГОВИ?

Направете дефиниција на вашите:

 • рамена
 • раце ( бицепс, трицепс )
 • гради
 • Во комплетот добивате:
 • 2 шипки со должина од 35cm со гумирана рачка
 • Тегови 20кг гумирани

 • Сетот содржи 2 Шипки од 1кг. 

  Сетот содржи    2 плочки X 0.50kg 

                             2 плочки X 0.75kg 

                             2 плочки X  1.25kg    

                             2 плочки X  2kg    
 • Може да се комбинираат големините.


Испораката на нарачките до 1kg. изнесува 100ден. за градските и приградските населени места.

Доставата за нарачки со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

 • Од 5-9кг. 130ден.
 • Од 10-15кг. 150ден.
 • Од 16-20кг. 170ден.
 • Од 21-25кг. 190ден.
 • Од 26-30кг. 210ден.
 • Од 31-35кг. 230ден.
 • Од 36-40кг. 250ден.
 • Од 41-50кг. 270ден.