Menu
Your Cart

СЕТ ТЕГОВИ ВО КУФЕР 20 КГ

СЕТ ТЕГОВИ ВО КУФЕР 20 КГ
СЕТ ТЕГОВИ ВО КУФЕР 20 КГ
  • Залиха: На залиха
  • Модел: 453
5,600ден.
Цените се со вклучен ДДВ од 18%
Брза испорака на ваша адреса за 3-5 работни дена
Трошокот за испорака за нарачки до 5kg. изнесува 100ден. за градoвите и 150ден. за населени места до 5km од градовите.

Сетот содржи

4 броја метални плочки Х 2.5кг
4 броја метални плочки Х 1.25гр

4 броја метални бучици со тежина 0.5кг


2 броја метални бучици Х 1.5кг


ВКУПНА КИЛАЖА 20кг


Сет тегови 20кг црни од Американскиот бренд YORK FITNES СВЕТСКИ БРЕНД
Одличен реквизит за домашна употреба, не губете веќе време да одите во фитнес клуб и да плаќате членарини. Вежбајте кога на вас ви одговара, многу лесно и едноставно за само неколку секунди вашите тегови се спремни за тренинг.
Направете дефиниција на вашите рамена, раце ( бицепс, трицепс ), грб и гради.


Напиши мислење

Доставата за нарачки со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

  • Од 5-9кг. 130ден.
  • Од 10-15кг. 150ден.
  • Од 16-20кг. 170ден.
  • Од 21-25кг. 190ден.
  • Од 26-30кг. 210ден.
  • Од 31-35кг. 230ден.
  • Од 36-40кг. 250ден.
  • Од 41-50кг. 270ден.